kontaktní tanec – tantrická energie – vysoké vibrace

Zážitkový seminář pro ženy Výbušné srdce otvírá bránu do jiných dimenzí slasti, blaženosti, smyslnosti, sexuality a lásky. Pokud se odpoutáme od své mysli, dostaneme se do říší rozšířeného vědomí. Kontaktním tancem, hudbou a tantrickou energií navýšíme svoji vibrační frekvenci a rozvibrujeme všechny buňky v těle. Staneme se živoucími těly… 

Evoluce vzniká navýšením sexuální energie a navýšením vitality. Nezbytnými přísadami této směsi jsou tantrická praxe, radost, tanec, hra, pospolitost, opravdovost, výživa, obřady, smyslný kontaktní pohyb, bytí tady a teď, hudba a pragmatické zkoumání moudrosti.

 

Ponoříme se do tantrických  energetických praktik kultivujících proud energie extáze a otevřeme cesty tantrické energie v našem těle, abychom se otevřely a zažily nové způsoby, jakým naše erotické energetické tělo vnímá.  Propojením se se smyslným pohybem zvýšíme svoji intuici  a schopnost plynout  v každodenním prožívání, stejně jako svoji schopnost zažívat větší hloubku v sexualitě a ve vztazích.  

Během zážitkového semináře Výbušné srdce prozkoumáme tantrické praktiky smyslnosti a sexuality, taneční meditaci orgastický dech a přijetím a dáváním sesí celotělního tantrického orgamsu navýšíme svoji vibrační frekvenci a mnohem více…

Upozornění: 

Výbušné srdce není terapeutický retreat zabývající se léčením traumatu. Je příležitostí prozkoumat a rozpínat se v zážitku daného okamžiku. Nejedná se o retreat s psychiatrem, psychologem, terapeutem, učitelem či jiným lékařským profesionálem. Můžete využít tuto příležitost a před tím, než se zážitku zůčastníte, vyhledat radu lékaře, abyste měla jistotu, že je pro vás vhodný.


Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Retreat

  • od pondělí 6. do neděle 12. dubna 2020
  • začátek je ve středu registrací od 18:00, konec ve středu nejpozději do 16:00

Kde:                 Česká Repzublika

Cena za retreat:        9.900 Kč

Sleva 500 Kč při platbě do 31.1.2020

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3- až 6-mi lůžkových pokojích a na matracích v meditárně.

Cena za den pobytu :
– ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy je 750 Kč

– ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy je 700 Kč
Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrace:

Vyplňte prosím registrační formulář a zašlete foto svého obličeje na email info@andrewbarnes.cz. Brzy vám zašleme další informace.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvní podmínky

Registrační formulář najdete zde