„Přerušení cyklu závislosti na ejakulaci je přechodovým rituálem do mužství“

Jsi připraven na výzvu? Zúčastníš se nebo ne?

Retreat Mužské přírozené rytmy metodou k ejakulační zdrženlivosti je navržen Andrewem Barnesem a dovede vás k pochopení vašeho přirozeného sexuálního cyklu a jak jej můžete využít k prozkoumání

vašeho maximálního potenciálu jak v ložnici, tak i mimo ni …

Termín:    13 – 17. duben 2022 v ČR
začátek je ve středu registrací od 18:00, konec v neděli nejpozději do 16:00
Cena:  7.900 Kč + ubytování a strava.
Registrace:  Vyplňte prosím registrační formulář zde. Brzy vám zašleme další informace.
Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami

Mnoho generací mužů žilo nevyrovnaní se svou vlastní sexualitou, většina ztratila povědomí o jemných, ale silných přirozených rytmech, které pulzují jejich těly. Tyto rytmy se mohou stát vedoucí silou při porozumění vaší sexualitě a rozšíření vaší schopnosti cítit potěšení a budovat vitalitu, sexuální energie a milovat se s vaší partnerkou/partnerem déle, hlouboce, divoce a vědomě.

Budeme zkoumat mnoho praktik a meditací, jak ukončit cyklus závislostí na ejakulaci, navýšit svou sexuální energii a použít ji jako palivo pro život a vytvořit na srdce zaměřenou sexualitu, abychom mohli přinést více lásky světu…
Tohle všechno jsou základní stavební kameny k užívání si životního stylu ejakulační zdrženlivostí.

Na retreatu budeme prozkoumávat :

 • Meditace pro posílení nervového systému, abyste mohli tolerovat více potěšení.
 • Tantrické OdZbrojování těla k uvolnění frenetického sexuálního napětí, které blokuje vaši schopnost cítit jemnou energii.
 • Porozumět důsledkům a příčinám, proč je tolik mužů závislých na jejich ejakulaci a co s ní dělat.
 • Pochopíte, jak závislost na ejakulaci negativně ovlivňuje všechny oblasti vašeho života, zejména vaše intimní vztahy.
 • Zjistíte postupně krok za krokem jak překonat cyklus závislosti na ejakulaci.
 • Jak překonat modré koule … a udržet zdravou prostatu …
 • Naučíte se, jak objevit přirozený rytmus svého těla a použít ho jako vodítko pro to, kdy je zdravé ejakulovat a kdy není.
 • Pochopíte příčiny předčasné ejakulace, zpožděné ejakulace a problémy s erekcí a jejich řešení.
 • Proč milování s energií zaměřenou na srdce má větší sílu než sex zaměřený na tření a jak ho transformovat v sexuální meditaci zaměřenou na srdce.
 • Porozumění dynamickému toku ženských a mužských kvalit a jak ho vnést do svého každodenního života a milování.
 • Naučíte se způsoby, jak můžete oddělit orgasmus a ejakulaci a stát se multi orgasmickými.
 • Pochopíte vzájemné souvislosti mezi kulturou, stravou, sexualitou, genderové role, ženské / mužské a jejich vlivy na naše vztahy a co s nimi můžete dělat.
 • Zažijete silný Mužský Rituál Smíření a začněte vytvářet více empatické, soucitné, důvěrné a přátelské vztahy s ostatními muži.
 • Pochopíte co ženy nesou nelibě a co s tím dělat ve vašem vztahu a v každodenním životě.
 • Pochopíte přirozené rytmy ženské sexuality, abyste mohli vytvořit pouto, které podporuje otevření se potěšení a orgasmických potenciálů v jejím těle, což vás oba může docela překvapit ..
 • Naučíte se používat mapu vztahů, kterou vytvořil Andrew, k transformaci svých vztahů a také k porozumění a vyjádření svých emocí a pocitů a schopnosti žít s bezpodmínečnou láskou …
 • Vyzkoušíme, že  „kakaoví muži mohou tancovat“; budete překvapeni, jak plynule a rytmicky můžete tančit a jak moc je to zábavné, jakmile znáte některé jednoduché triky.

Po tomto retreatu budete mít příležitost k opravdové výzvě sami se sebou, k ukončení cyklu závislosti na ejakulaci tím, že budete praktikovat meditace naučené na retreatu a nebudete ejakulovat po dobu 6 měsíců.

Ano! Je to správně 6 měsíců! A ani náhodou to není vtip! …

Možná křičíte: „Proč KURVA ŠEST MĚSÍCŮ BEZ EJAKULACE“? ANO, to je dobrá otázka.

Jednoduše, protože trvá alespoň tolik času, abychom uklidnili náš frenetický nervový systém po celém dosavadním životě ejakulační závislosti a potom přirozené rytmy, které vznikají v těle a pro vás vytvoří nové cesty, jak být ve své sexualitě.

Někteří muži se vyděsí z pouhé myšlenky, na krátkou dobu neejakulování. Ale nedělej si starosti; jakmile si vyzkoušíte koncepty, které budete praktikovat na tomto retreatu a budete schopni mít více orgasmů bez ejakulace, bude vaše standardní ejakulační zkušenost vypadat jako levné laciné fastfoodové pokrmy ve srovnání s pětihvězdičkovým gurmánským zážitkem ejakulační zdrženlivosti …

Něco málo o Andrewovi: Nevede tento retreat, protože se pokládá za nějakého „Tantrického NINJA Mastera“, ale spíše za někoho, kdo zkoumá do hloubky sexualitu již více než 26 let.

Velká část z retreatu vznikla z vlastního zoufalství, jak překonat osobní problémy, jako je závislost na ejakulaci, předčasná ejakulace a erektilní problémy v mladí, spolu s nejistotou ohledně sebe jako muže a ohledně žen a sexu.

Na své cestě narazil na fascinující pravdu, že muži mají sexuální cyklus a na co se dá využit, když 2 roky sexuálně abstinoval
a 1 rok neejakuloval ve věku 24 let. O mnoho let později vytvořil způsob jak využít mužských přírodních rytmů k ejakulační zdrženlivosti. Nyní je čas, aby i ostatní muži věděli.

Nyní, když Andrew žije tento životní styl plně již několik let, jeho touhou je, aby se ostatní muži mohli poučit z mnoha jeho chyb, než aby prošli na cestě bolestí a zmatky ze svých vlastních chyb …

Některé důležité body k vyjasnění:

 • Neejakulace, neznamená nemít sex nebo nemít orgasmus, jen to prostě znamená neejakulovat
  … a žádnou paniku, to není na věky, jen 6 měsíců … poté přirozené rytmy tvého těla ti sdělí, kdy ejakulovat a kdy ne.
 • Chcete-li se naučit některé techniky „Tantrického NINJA Mastera“, abyste mohli zapůsobit a předvést se ženám, prosím pochopte, že tento retreat není pro vás. Prosím neregistrujte se …
 • Tento retreat je pro muže, kteří se skutečně starají o vytvoření na srdce zaměřené sexuality a pro přinášení bezpodmínečné lásky do světa a svých vztahů.
 • Stejně jako u všeho v životě, někdy se věci stávají rychle a někdy pomalu. Na retreatu se naučíte, co jsem udělal jako rychlou cestu, ale nemusí být vždy vhodné, jet na cestě k ejakulační zdrženlivosti v rychlém pruhu.
 • Online podporující skupina je na dobu 6 měsíců. Ale někteří z vás možná budou muset praktikovat déle než 6 měsíců. Andrew také musel, ale dnes je za to vděčný, protože to, co často zažíváme a učíme se na cestě, je stejně důležité jako cíl … trpělivost a přijetí toho, co je, je ctností ejakulační zdrženlivosti …

Takže přijal jsi výzvu? Přijdeš nebo ne?


Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Retreat

 • od středy 13. dubna do neděle 17. dubna 2022
 • začátek je registrací od 18:00, konec nejpozději do 16:00

Kde:                 Česká Republika

Cena za retreat:        7.900 Kč

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3- až 6-mi lůžkových pokojích a na matracích v meditárně.

Cena za den pobytu :
– ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy je 900 Kč
– ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy je 850 Kč
Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrace:

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami

Registrační formulář najdete zde