Česká republika,

4 denní retreat (úroveň 1) a

4 denní retreat (úroveň 2), zaměřené na:

Tantrické Od-zbrojování Těla - uvolňování emočních bloků

Detoxikaci a probuzení šišinky - centra intuice

Probuzení tvořivé životní energie díky Orgasmické Meditaci 

Tento několikaúrovňový trénink Andrewa je vhodný pro každého, kdo je připraven jít do hloubky své vlastní transformace a osvobodit se od všeho, co nám brání prožívat plně svůj životní a sexuální potenciál.

Od pondělního večera do pátku proběhne 4 denní retreat - úroveň 1 a od patečního večera do úterka proběhne
4 denní retreat - úroveň 2 zaměřené na tantrické od-zbrojování těla spojené s detoxikací.

Máte-li zájem jít s Andrewem hlouběji, transformovat svůj život nebo se naučit transformační techniky pro svou práci s klienty, neváhejte a připojte se - právě zde začíná něco velkého!

"Náš přirozený stav bytí je blaženost, radost, láska, síla a expanze. Ale naše osobní minulost a životní zkušenosti nám komplikují, či zcela znemožňují být trvale v tomto stavu bytí. Protože nechceme být zranění, do jisté míry se každý z nás tomuto přirozenému stavu blaženosti vyhýbáme. Tato obrana má formu energetického, emočního a fyzického krunýře.
Jste připraveni jít až na hranici vašich současných možností a transfomovat to, co vám stále nedovoluje žít své nejhlubší touhy? Jste připraveni prožívat větší naplnění ve svých vztazích a sexualitě? "
- Andrew Barnes

Tento retreat kombinuje práci na všech úrovních:

- fyzické tělo: detoxikace těla se zaměřením na oblast šišinky

- emocionální tělo: tantrické od-zbrojování, uvolňování emočních bloků

- energetické tělo: šamanská orgasmická meditace

Proč má smysl se zúčastnit?

 • Máte příležitost k přímé transformaci svých vztahů a kapacity stavů blaženosti v celém těle. Je to brána k odhalení toho, po čem v životě jako takovém toužíme.
 • Ponoříte se do Šamanského Tantrického Tance Blaženosti a procítíte a očistíte zaseknutá místa, která brání svobodnému průchodu vaší kreativní životní energie.
 • Naučíte se techniky tantrického od-zbrojování těla, rozpustíte fyzické i energetické bloky a dovolíte energii, aby volně proudila vaším tělem.
 • Poznáte dynamiku nedospělého a vyzrálého ženského / mužského principu a dosáhnete tak harmonie uvnitř sebe i ve svých vztazích.
 • Objevíte tantrické energetické praktiky, které kultivují extatické proudění energie ve vašem těle - mysli, podporují otevírání energetických drah a probouzejí vyšší úroveň vědomí.
 • Posunete se za hranice svého já, soustředěného na ego a objevíte svůj nejvyšší evoluční kreativní potenciál ve vztazích, lásce, tvořivosti, povolání a sexualitě.
 • Detoxikujete, odvápníte a aktivujte vaši šišinku a zažijete nové úrovně intuitivního vědomí.
 • Napojíte se na své smysly, pocítíte hlubší intuici a plynutí ve svém každodenním životě a větsí hloubku ve svých vztazích a sexualitě.
 • Budete mít možnost zůčastnit se kakaového rituálu a ceremonie se Sanangou. Kakaový rituál proběhne první večer úrovně II, tzn. 15.11. a bude otevřen i pro ty, kteří se účastní pouze úrovně I. Ceremonie se Sanangou bude součástí obou úrovní.

Pro koho je retreat určen?

 • Retreat bude zábavný a silně prožitkový. Je to zážitek v tantrické transformační alchymii. Prožitek, který vás konfrontuje s výzvami a rozvíjí vás na každé úrovni: fyzické, emoční, duchovní i intelektuální.
 • Je určen ženám a mužům, kteří chtějí rozšířit své životní obzory.
 • Pro praktikující z oboru nebo kohokoli, kdo se touží ponořit hlouběji do technik tantrického od-zbrojování těla.

Detoxikace jako součást zkušenosti:

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je sídlem naší spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a nebudeme kouřit. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné jako je např. nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa,...

Tentokrát se necháme rozmazlovat skvělou kuchyní Kuby Cígnera.

Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Retreat

 • od pondělí 19. října do pátku 23. října 2020 - level I
 • od pátku 23. října do úterý 27. října 2020 - level II
 • začátek je v pondělí registrací v 18:00, konec v úterý, resp. pátek do 17:00

Kde:   Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova), Česká Republika

Cena za 4-denní retreat (úroveň 1 nebo 2):     6.500 Kč

Cena za 8-denní retreat:                                 12.000 Kč

Sleva 500 Kč při platbě do 30.6.2020

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3- až 6-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a na matraci v meditárně. Cena za den pobytu - ubytování v pokoji včetně detoxikační stravy je 800 Kč a ubytování v meditárně včetně stravy je 750 Kč. Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrace:

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě.

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínky