aneb Kvantová teorie pole slasti a orgasmu

nabízí příležitost těm, co již s Andrewem absolvovali level 1. Tyto retreaty slouží k prozkoumání života ve skupině, které je založené na předpokladu, že slast, sexuální energie a potěšení jsou platformou pro rozšiřování vědomí.

Máme-li se jako lidská rasa vyvíjet na další úroveň vědomí a opouštět zastaralé představy o sobě, se kterými jsme se toteď ztotožňovali, nezbývá, než se v každém okamžiku proměňovat do nových způsobů bytí. Slast motivuje a inspiruje podporou tvořivých, vášnivých a motivovaných lidí ke spolupráci vycházející ze stavu lásky, soucitu, empatie a sdílené síly. Stává se, že se lidé již tantrických akcí zabývajících se sexualitou zůčastnili a poté se cítí zmateni ohledně toho, jak mají svoji sexuální energii žít v každodenním životě. Rádi by, aby se tato láska stala  jejich zdrojem pro schopnost žít ve vztazích, aby jí mohli používat pro svoji kariéru, ve svých životech a aby mohli podporovat všechny cítící bytosti a planetu jako celek. Být součástí retreatu znamená, že takovou příležitost budete mít.

Nejdříve vstupujeme do bytí, zatímco se láska v srdci a sexuální energie jako integrální součást našeho vývoje stává naší prioritou. Tento stav bytí se rozpíná a přesahuje naše vnímání sebe sama, roste do lásky a péče o naše vztahy, společnost, všechna zvířata a veškerou planetu. Z tohoto místa bytí se láska přesouvá do konání …

Evoluce se vytváří navyšujícími se vibracemi, vzrůstající vitalitou a sexuální energií. Základní ingredience v této směsi jsou praktiky tantrického potěšení, radosti, tance, hry, pospolitosti, rituálů sexuální magie, autentičnosti, výživy, umění, ceremonie, pohybu, žití tady a teď, zemských umění, vizuálních umění, hudby a pragmatického zkoumání moudrosti.

Poznámka: Aby o vás bylo dobře postaráno a měli jste pocit bezpečí, je tu několik důležitých předpokladů a instrukcí pro ty, kteří se chtějí tohoto semináře zúčastnit.

Pokud se vás týká jedna z následujících situací, vaši ůčast nedoporučujeme:

 • Nevyřešené trauma či sexuální zneužití nebo nějaká duševní choroba. V tom případě doporučujeme navštívit lékaře, traumaterapeuta nebo psychoterapeuta. Účastnit  se  nedoporučujeme.
 • Zdravotní stav, ktetý vám nedovolí být během retreatu fyzicky aktivní.
 • Něčí nátlak na vás, abyste se retreatu zůčastnili. Tento retreat je určen těm, kteří se chtějí účastnit z vlastní svobodné vůle.

Na tento retreat vám doporučujeme přijet, pokud jste člověk, který:

 • Již prošel terapeutickým procesem a vyléčil a propustil stres z minulosti,  a je nyní připraven k průlomu na druhou stranu ke znovuobjevení své sexuality. Více než terapeutický je tento retreat transformační.
 • Baví vás radostné věci, pít kakao, dovádět, rituály sexuální magie, sdílení sexuální energie a slasti atd. Doporučujeme, se účastnit pouze v případě, že je pro vás v pořádku krom hloubky zažívat i legraci.
 • Doporučujeme účast pouze těm, co jsou ochotni být tady a teď, vzdát se tlaku na sebe a ochotně se vydat na cestu sebeobjevování s lidmi podobně laděnými, vždy jeden okamžik za druhým…

 

 • Při registraci budete požádáni, abyste podpisem odsouhlasili účastnickou dohodu.
 • Veškerá strava na retreatu bude lahodná výživná veganská bezlepková a čistící, bude tedy dostatek lahodných polévek, salátů atd.
 • Na tomto retreatu se neužívají žádné drogy, alkohol, kofein, cigarety ani marihuana, ani žádné rostinné medicíny. Je samozřejmě v pořádku, pokud berete nějaké léky ze zdravotních důvodů.
 • Jelikož se tento retreat dotýká sexuality a slasti, mohou na něm být cvičení a praktiky, které zahrnují nahotu a sexuální dotek. Mějte prosím na vědomí, že není nic, co byste dělat museli, ze stray účastníků na vás nebude vyvíjen žádný nátlak a vy sami se v každém okamžiku rozhodujete, do jaké míry se budete účastnit. Komukoli na retreatu můžete v každém okamžiku říci NE,  včetně organizátorů a facilitátora.

Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Retreat

 • termín byl z důvodu pandemie koronaviru zrušen
 • začátek je v pondělí registrací od 18:00, konec v neděli nejpozději do 16:00

Kde:                 Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova), Česká Republika

Cena za retreat:        9.900 Kč

Sleva 500 Kč při platbě do 15.2.2020

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3- až 6-mi lůžkových pokojích a na matracích v meditárně.

Cena za den pobytu :
– ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy je 800 Kč

– ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy je 750 Kč
Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrace:

Vyplňte prosím registrační formulář a zašlete foto svého obličeje na email info@andrewbarnes.cz. Brzy vám zašleme další informace.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvní podmínky

Registrační formulář najdete zde