Česká republika, 

4 denní retreat (úroveň 1) a

4 denní retreat (úroveň 2), zaměřené na:

Tantrické Od-zbrojování Těla - uvolňování emočních bloků

Detoxikaci a probuzení šišinky - centra intuice

Probuzení tvořivé životní energie díky Orgasmické Meditaci 

Tato první úroveň Andrewova několikaúrovňového tréninku je vhodná pro každého, kdo je připraven jít do hloubky své vlastní transformace a osvobodit se od všeho, co nám brání prožívat plně svůj životní a sexuální potenciál.

Od pondělního večera do pátku proběhne 4 denní retreat - úroveň 1 a od patečního večera do úterka proběhne
4 denní retreat - úroveň 2 zaměřené na tantrické od-zbrojování těla spojené s detoxikací.

Máte-li zájem jít s Andrewem hlouběji, transformovat svůj život nebo se naučit transformační techniky pro svou práci s klienty, neváhejte a připojte se - právě zde začíná něco velkého!

"Náš přirozený stav bytí je blaženost, radost, láska, síla a expanze. Ale naše osobní minulost a životní zkušenosti nám komplikují, či zcela znemožňují být trvale v tomto stavu bytí. Protože nechceme být zranění, do jisté míry se každý z nás tomuto přirozenému stavu blaženosti vyhýbáme. Tato obrana má formu energetického, emočního a fyzického krunýře. 
Jste připraveni jít až na hranici vašich současných možností a transfomovat to, co vám stále nedovoluje žít své nejhlubší touhy? Jste připraveni prožívat větší naplnění ve svých vztazích a sexualitě? " 
- Andrew Barnes

Tento retreat kombinuje práci na všech úrovních:

- fyzické tělo: detoxikace těla se zaměřením na oblast šišinky

- emocionální tělo: tantrické od-zbrojování, uvolňování emočních bloků

- energetické tělo: šamanská orgasmická meditace

 

Proč má smysl se zúčastnit?

 • Máte příležitost k přímé transformaci svých vztahů a kapacity stavů blaženosti v celém těle. Je to brána k odhalení toho, po čem v životě jako takovém toužíme.
 • Ponoříte se do Šamanského Tantrického Tance Blaženosti a procítíte a očistíte zaseknutá místa, která brání svobodnému průchodu vaší kreativní životní energie.
 • Naučíte se techniky tantrického od-zbrojování těla, rozpustíte fyzické i energetické bloky a dovolíte energii, aby volně proudila vaším tělem.
 • Poznáte dynamiku nedospělého a vyzrálého ženského / mužského principu a dosáhnete tak harmonie uvnitř sebe i ve svých vztazích.
 • Objevíte tantrické energetické praktiky, které kultivují extatické proudění energie ve vašem těle - mysli, podporují otevírání energetických drah a probouzejí vyšší úroveň vědomí.
 • Posunete se za hranice svého já, soustředěného na ego a objevíte svůj nejvyšší evoluční kreativní potenciál ve vztazích, lásce, tvořivosti, povolání a sexualitě.
 • Detoxikujete, odvápníte a aktivujte vaši šišinku a zažijete nové úrovně intuitivního vědomí.
 • Napojíte se na své smysly, pocítíte hlubší intuici a plynutí ve svém každodenním životě a větsí hloubku ve svých vztazích a sexualitě.
 • Budete mít možnost zůčastnit se kakaového rituálu a ceremonie se Sanangou. Kakaový rituál proběhne první večer úrovně II, tzn. 15.11. a bude otevřen i pro ty, kteří se účastní pouze úrovně I. Ceremonie se Sanangou bude součástí obou úrovní.

 

Pro koho je retreat určen?

 • Retreat bude zábavný a silně prožitkový. Je to zážitek v tantrické transformační alchymii. Prožitek, který vás konfrontuje s výzvami a rozvíjí vás na každé úrovni: fyzické, emoční, duchovní i intelektuální.
 • Je určen ženám a mužům, kteří chtějí rozšířit své životní obzory.
 • Pro praktikující z oboru nebo kohokoli, kdo se touží ponořit hlouběji do technik tantrického od-zbrojování těla.

 

Detoxikace jako součást zkušenosti:

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je sídlem naší spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a nebudeme kouřit. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné jako je např. nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa,...

Opět se necháme rozmazlovat skvělou kuchyní Danielky Mášové.