28. květen – 3. červen 2018,

!!! SEMINÁŘ JE PLNĚ OBSAZEN !!!

pod vedením hned dvou skvělých facilitátorů

Andrewa Barnese
             a
Johna Hawkena

——————————————————————————————–

John Hawken – psychoterapeut, učitel tantry a šamanismu

Vystudoval anglický jazyk na univerzitě v Cambrigde. Už během studií se jeho zájem posouval směrem k divadlu. Svou duchovní cestu zahájil studijním pobytem u vynikajícího polského divadelního režiséra Jerzy Grotowskeho v jeho experimentální Divadelní laboratoři. Prošel výcvikem v Gestalt terapii a bioenergetice a po dobu 12ti let působil jako psychoterapeut.
Tantra
V roce 1989 prošel tantrickým výcvikem u Margo Anand a od té doby se věnuje výuce dlouhodobých výcvikových programů rozvíjení lásky, sexuality, intimity a partnerských vztahů pro dospělé. V Johnově pojetí nás tantra navrací k hlubokému přijetí naší nejpůvodnější existence. Je založena na integraci našeho světla i naší temnoty, země i nebe, duše i těla a snaží se o nalezení vlastní celistvosti. John se specializuje na práci s páry – na prohlubování a posilování partnerských vztahů. Při výuce tantry využívá zkušenosti ze své dlouholeté praxe v humanistické psychoterapii, Gestaltu, bioenergetice, biodynamické masáži a šamanismu.

———————————————————————————————

U konvenčního orgasmu narůstá náboj energie v pohlaví, je udržován napětím ve svalech kolem genitálií, až do chvíle, kdy jeho síla stáhne svaly v křeč a dojde ke slastnému vybití energie. Poté cítíme dozvuk, uvolnění, které může být v celém těle, kdybychom byli schopni se vybití plně odevzdat.

Tantrický orgasmus nás zve k tomu, abychom s narůstajícím vzrušením uvolňovali genitální svaly, čímž k vybití nedojde. Pokud jsme schopni uvolnit celé tělo, rozšíří se v něm vzrušení a prožíváme ho jako slastné proudění a chvění v celém našem bytí. Energie v nás tak zůstává a zavádí nás do rozšířeného stavu, neboť napětí naši energii stahuje, zatímco uvolnění ji nechává se rozpínat. Nerozpíná se pouze do fyzického těla, ale přesahuje ho a naplňuje naše energetické tělo. Naše energetické tělo je uvnitř našeho fyzického těla a zároveň ho přesahuje do prostoru kolem, naše bytí objímá prostor kolem nás. Když sami sebe vnímáme více jako energii než hmotu, ztrácíme tak pocit izolace a můžeme splynout se životem a zažívat jednotu. Jak se energie rozpíná, rozpíná se i naše vědomí a uvádí nás do změněných stavů přesahujících naše běžné vnímání.

Na tomto intenzivním kurzu propojíme odbornost dvou zkušených učitelů energetického orgasmu. Prozkoumáme různé metody narůstání a rozšíření naší sexuální energie včetně masáže energetického těla, technik rozšířeného sexuálního orgasmu, Extatického dechu, Odevzdání se temnému erosu a Kosmického mostu. Naučíme se i vést svůj záměr k prozkoumání rozšířeného energetického těla a cestování do jiných světů vědomí za použití tantrických a šamanských technik a technik sexuální magie.

Tato skupina mentálně, emočně i energeticky rozšíří vaše obzory a otevře hluboce slastné a inspirující dimenze vaší sexuality, vnímání a vašeho života.

Během tohoto retreatu budeme prozkoumávat smyslné tantrické techniky, dechová cvičení, tanec, emocionální odblokování a tantrické odzbrojování těla, a budeme zvyšovat naší vibrační frekvenci skrze dávání a přijímání energetických sezení.

Tento seminář je určen praktikujícím, jednotlivcům a párům, kteří chtějí prohloubit své vztahy, sexualitu a duchovní život.

„Pokud vnímáme sexualitu jako intuitivní meditaci, transformuje se v bránu, která nás otevírá hlubší úrovni energetické zkušenosti a rozšíření vědomí. Pokud to spojíme s hlubokou láskou k sobě i druhým, jež přesahuje osobní vztahy, nastává znovusjednocení k prazákladnímu zdroji stvoření, a uvědomění si, že vše je jedno.“ Andrew Barnes 2009.

 

Andrew Barnes mistrně ovládá techniku otevírání energetických kanálů a aktivování schopnosti celotělového energetického orgasmu – bez fyzického kontaktu. Andrew se tuto techniku učil přes 10 let u Shantam Nityamy / „Tantric Mongoose“.
Sexuální energie zvyšuje vibrační frekvenci našeho těla – můžeme ji využít jako bránu k vyšším úrovním vědomí. Na tomtorevolučním téměř týdenním workshopu budete mít jedinečnou příležitost naučit se pracovat s energetickými kanály svého těla a uvolnit se do nekonečného potěšení bez stimulace pohlavních orgánů. Prakticky budete moci prozkoumat roli energetického orgasmu, štítné žlázy a epifýzy na cestě do říše spirituality.

Prohlédněte si video, kde Andrew demonstruje ukázku probouzení energetických kanálů lidského těla:

Pro koho je retreat určen?

  • Retreat bude zábavný a silně prožitkový. Je to zážitek v tantrické transformační alchymii. Prožitek, který vás konfrontuje s výzvami a rozvíjí vás na každé úrovni: fyzické, emoční, duchovní i intelektuální.
  • Je určen ženám, mužům a párům, kteří chtějí rozšířit své životní obzory.

Detoxikace jako součást zkušenosti:

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je sídlem naší spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a nebudeme kouřit a užívat žádné drogy. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné jako je např. nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa,…

Organizační info:

Workshop je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Retreat

  • od pondělí 28. května do neděle 3. června 2018
  • začátek je v pondělí registrací od 18:00, konec v neděli nejpozději do 17:00

Kde:                 Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí (Pardubický kraj)

Cena za retreat:        9.900 Kč

Sleva 500 Kč při platbě do 31.1.2018

Ubytování a detoxikační strava: Ubytování je zajištěno ve 3-, 4-, 6- a 7-mi lůžkových pokojích a na matracích v meditárně.

Cena za den pobytu :
– ubytování na posteli v pokoji včetně detoxikační stravy je 700 Kč
– ubytování na matraci v meditárně včetně detoxikační stravy je 650 Kč
– ubytování ve stanu včetně detoxikační stravy je 600 Kč. .
Strava obsahuje potraviny nejvyšší kvality včetně superfoods.

Registrace:      !!! SEMINÁŘ JE PLNĚ OBSAZEN !!!

(V tento okamžik přimáme pouze náhradníky)

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami

Registrační formulář najdete zde